کیف پول سخت افزاری و ماهیت آن

کیف پول سخت افزاری
ب

کیف پول سخت افزاری


افرادی که در حیطه کریپتوکارنسی فعالیت می‌کنند، همواره نگران هک شدن کیف پول خود و از دست دادن دارایی خود هستند. کیف پول سخت افزاری امنیت فعالیت در فضای ارز دیجیتال را بیشتر کرده لذا تقاضا برای داشتن کیف پول سخت افزاری نیز رشد چشمگیری داشته است.
در حال حاضر گزینه های بسیار بیشتری نسبت به زمان ظهور کیف پول های اولیه بیت کوین وجود دارد و این کیف پول‌های فعلی ویژگی‌های بسیار بیشتری دارند.

برای استفاده از این دستگاه کوچک کیف پول, فقط نیاز به یک کامپیوتر، افزونه گوگل کروم و کابل مخصوص آن دارید بعد از نصب افزونه گوگل کروم و تنظیمات اولیه دستگاه (ریکاوری از طریق ایمیل و رمز عبور) امکان تولید بی نهایت کیف پول روی دستگاه را خواهید داشت.


ماهیت کیف پول سخت افزاری


یک کیف پول سخت افزاری دستگاه فیزیکی است که کلید های خصوصی را در ناحیه‌ی حفاظت شده داخل دستگاه ذخیره می‌کند. مردم از کیف پول های سخت افزاری استقبال می‌کنند زیرا این کیف ها مشابه کیف پول های مرسوم (جیبی)عمل می‌کنند با این تفاوت که برای اهداف پرداخت و دریافت بسیار کاربردی تر هستند. تا به امروز حقیقتاً هیچ مشکل بزرگی نظیر به سرقت رفتن وجوه توسط هکرها برای کیف پول های سخت افزاری نیفتاده است. کیف پول سخت افزاری در برابر ویروس ها مقاوم هستند و کلید های خصوصی را نمی توان از این دستگاه به شکل یک متن ساده برداشت‌ کرد. هرچند هیچ روشی ۱۰۰ درصد امن نیست اما دارندگان بیت کوین معتقدند که مزایای قابل توجه بسیاری در استفاده از یک کیف پول سخت افزاری نهفته است و انواع مختلفی از آنها برای انتخاب در بازار وجود دارد.

معرفی کیف پول های سخت افزاری:

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس
  • کیف پول سخت افزاری تریزور
  • کیف پول سخت افزاری کیپ کی
  • کیف پول سخت افزاری دیجیتال بیت باکس
  • کیف پول سخت افزاری بیت لاکس

مطالب دیگر:

درباره ما

امیدواریم در کنار هم به درآمدی خوب و پایدار برسیم و این امر مستلزم اعتمادی است که شما کاربران عزیز به مجموعه پرشین دوج کوین دارید ، تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در این راه سربلند و موفق باشیم.