پیش بینی قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۳۰

IMG_20200505_185735_568
ب

بیت کوین ۱۰۰,۰۰۰ دلاری


ساکسو بانک، گزارشی را منتشر کرده بود که در آن یکی از کارشناسان این بانک اعلام کرده بود بیت کوین در سال ۲۰۱۷ به ۲۰۰۰$ می رسد. در آن زمان بیت کوین در حدود ۷۵۴ $ دلار معامله می‌شد بنابراین رسیدن قیمت آن به ۲۰۰۰ دلار معادل ۱۶۵ درصد افزایش بود، اما پیش بینی ها درست از آب درآمد و بیت کوین در ماه مه به این قیمت رسید و پس از آن شاهد صعود موشکی بیت کوین نیز بودیم.kay van-petersen تحلیلگری که این افزایش قیمت بیت کوین را درست پیش بینی کرده بود، رشد زیادی برای این پول مجازی در بلندمدت تخمین زده است. با فرض اینکه فقط بیت کوین بلکه پول مجازی به طور وی با فرض اینکه نه فقط بیت کوین بلکه ارزهای دیجیتال به طور کلی حدود ۱۰ درصد از متوسط حجم معاملات روزانه تجارت پول بدون پشتوانه را تشکیل خواهد داد و ارزش بیت کوین در ۱۰ سال آینده را پیش بینی کرده است . میانگین حجم معاملات روزانه ارز خارجی در حال حاضر اندکی بالاتر از ۵ تریلیون دلار است. ۱۰% از ۵ تریلیون دلار ۵۰۰ میلیارد دلار می‌شود . این میانگین حجم معاملات روزانه است که پول مجازی می‌تواند داشته باشد. سهم بیت کوین در این بازار ۳۵ درصد است که می‌شود تا ۷۵ میلیارد دلار از ۵۰۰ میلیارد دلار و این یعنی روزانه ۱۷۵ میلیارد تومان دلار بیت کوین معامله می‌شود .
بعلاوه پترسون خاطرنشان کرده است که با توجه به سقف ۱۷۵ میلیارد دلاری بازار بیت کوین سرمایه‌گذاری در آن می تواند به ۱۰ برابر میانگین حجم روزانه برسد. بیت کوین محدودیت منبع ۲۱ میلیون را دارد انتظار می رود تا سال ۲۱۴۰ به آن برسد . این شاخص هم اکنون ۱۶.۳ میلیون است که به گفته کارشناسان تا ۱۰ سال آینده به ۱۷ میلیون بیت کوین در حال گردش خواهد رسید. از این رو اگر ۱۷ میلیون بیت کوین به سقف ۱۷۵ میلیارد دلاری بازار تقسیم شود، ارزش هر بیت کوین به بیش از ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید . پترسون تصدیق کرده است که با توجه به رشد بیش از ۵۰۰۰ درصدی بیت کوین در سال ۲۰۱۳، پیش بینی های او محتاطانه است. وی همچنین معتقد است که پول های مجازی از جمله بیت کوین به دلیل مقیاس و پیشرو بودن شان، زودگذر نیستند و برای مدت های طولانی دوام خواهند آورد .

مطالب دیگر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


درباره ما

امیدواریم در کنار هم به درآمدی خوب و پایدار برسیم و این امر مستلزم اعتمادی است که شما کاربران عزیز به مجموعه پرشین دوج کوین دارید ، تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در این راه سربلند و موفق باشیم.