ارز دیجیتال مرموز مونرو و تراکنش محرمانه

مونرو
ب

خصوصیات مونرو

  • مونرو یک ارز دیجیتال پیگیر گریز امن و غیر قابل ردیابی است.
  • مونرو به دنبال این است که یک پول الکترونیکی محرمانه باشد.
  • مونرو متن باز، غیر متمرکز، قابل دسترس و برای همه است.
  • تراکنش های مونرو همیشه محرمانه می مانند.
  • کسی متوجه نمی شود شما مونرو از چه کسی دریافت و به چه کسی ارسال کردید.
  • مبلغ تراکنش ها کاملا مخفی.
  • نه تنها ویژگی غیر قابل ردیابی ذاتی مونرو به حفظ حریم شخصی شما کمک میکنه بلکه باعث میشه آسایش خیال داشته باشید چون لازم نیست نگران این باشیدکه از مونرو شما قبل از رسیدن به دستتون چه استفاده ای شده است.
  • حریم شخصی و تحقیق پذیری مونرو باعث تبدیل شدنش به پول واقعی می شود.
  • مونرو روی سیستم بلاک چین به منظور ثبت اطلاعات استفاده می کند

بررسی عملکرد تراکنش ها


تراکنش ها از ورودی ها و خروجی ها تشکیل می شوند.
مجموع ورودی تراکنش ها همیشه برابر مجموع خروجی تراکنش هاست.
خروجی های جدید زمانی که کسی مونرو میفرستد ایجاد میشود، خروجی های قبلی طی عملیاتی به عنوان ورودی های تراکنش های جدید مورد استفاده قرار می گیرند.
به عبارت دیگر، یک تراکنش تبدیل خروجی های یک کیف پول، به خروجی های مطعلق به یک کیف پول دیگر است.
برای مثال: فرض میکنیم آلیس یک خروجی به میزان ۱۰ مونرو دریافت میکند و یک خروجی به میزان ۵مونرو از قبل داشته و حالا میخواد ۱۵ مونرو برای باب بفرستد؛ کیف پول آلیس خروجی ۵و ۱۰ مونرویی را باهم ترکیب و آن را برای باب می فرستد که خروجی ۱۵ مونرویی دریافت کند در واقع کیف پول آلیس از خروجی هایش به عنوان ورودی یک تراکنش جدید استفاده کرده و کیف پول باب یک ورودی ۱۵ مونرویی دریافت می کند. همراه با این تراکنش آلیس مقدار کمی هزینه به عنوان کارمزد به ماینرها پرداخت می کند که تراکنشش را در یک بلاک قرار داده همچنین خروجی های مونرو به نحوی ایجاد میشوند که فقط گیرنده مشخص شده بتواند آن ها را شناسایی و از آن استفاده کند.
کیف پول شما خروجی های متعلق به شما را در بلاک چین درگیر می کند و تنها کیف پول شما تشخیص م یدهد که کدام خروجی ها مربوط به شماست ، با این حال ممکنه شما به اختیار خودتان یک نسخه نمایشی از دارایی کیف پولتان را در معرض دید افراد منتخب بگذارید که از این طریق موجودی کیف پولتان رو ببیند ولی به هیچ عنوان نمیتوانید مونرو هایتان را خرج کنید به عبارت دیگه کیف پول شما مثل یک حساب بانکی است که تاریخچه همه واریز ها و تمامی پرداختی از کیف پول شما را نمایش می دهد.


نحوه دریافت و کنترل مونرو:


تمام مونرو هایی که به آدرس عمومی شما فرستاده می شوند به عنوان خروجی های قابل خرج کردن در کیف پول شما نمایش داده می شوند ، تمامی خروجی های خرج نشده به عنوان موجودی شما در کیف پولتان محسوب میشوند. در مثالی که زده شد آلیس برای باب مونرو می فرستد از اون جایی که باب آدرس عمومی اش را برای آلیس فرستاده بود. پس آلیس قادر خواهد بود که از کیف پولش برای یاب مونرو بفرسته میتوانیم آدرس عمومی را مثل یک طرح اختصاصی در نظر بگیریم. چون یک فرستنده امکان اینکه خروجی هایی ایجاد کنه که فقط گیرنده هایی از قبل بتونه اونا رو دریافت و خرج کنه کیف پول باب فقط, به خود باب اجازه شناسایی و خرج کردن مونرو هاش رو میده.. خود آدرس والت هیچ وقت روی بلاک چین دیده نمیشه به همین خاطر مونرو های باب مخفی میمونن.

مطالب دیگر

درباره ما

امیدواریم در کنار هم به درآمدی خوب و پایدار برسیم و این امر مستلزم اعتمادی است که شما کاربران عزیز به مجموعه پرشین دوج کوین دارید ، تمام تلاشمان را خواهیم کرد که در این راه سربلند و موفق باشیم.